Bugun...İDAM GELİYOR!

Tarih: 18-03-2017 16:43:43 + -


Cumhurbaşkanı Çanakkale Zaferi'nin anma törenine katıldı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 18 Mart Stadyumu'ndaki törende idam mesajı verdi.


İDAM GELİYOR!

18 Mart Stadyumu'nda düzenlenen törende Çanakkale Zaferi'nin 102. yıl dönümünde şehitlerimiz anıldı. Törende konuşan Cumhurbaşkanı Erdoğan, idam cezasının geleceğini söyledi.

 

Cumhurbaşkanı Çanakkale Zaferi'nin anma törenine katıldı

 

PARLAMENTO İDAM TALEBİNİZİN GEREĞİNİ YAPACAKTIR

 

"O katiller ve onları destekleyen kim varsa hak ettileri cezayı alacak. Hiç merak etmeyin 16 Nisan'dan sonra parlamento inanıyorum ki onlarla ilgili idam talebinizin gereğini yapacaktır"

KORKAKLAR ZAFER ANITI DİKEMEZ

 

"15 Temmuz gecesi tankların önüne arslanlar gibi dikilen bu milletin karşısında kim durabilir? Şehadeti göze almış insanların elde edemeyeceği hiçbir başarı yoktur. Hep ne diyoruz, korkaklar zafer anıtı dikemez diyoruz. Milletimiz cesaretini 15 Temmuz'da F-16, tank, helikopter, silahlara karşı durarak göstermiştir. Türkiye'nin gelmiş geçmiş en reformcu hizmetlerine imza atmış bir kadro olarak tarihi bir değişim teklif ediyoruz. 16 Nisan'da halk oylamasına sunulacak olan Anayasa değişikliği sistemin amacı istikrar ve güveni garanti altına almaktır.

BU SİSTEM YERLİDİR, MİLLİDİR

 

Krizlerin sebebi olan istikrarsızlığı üreten mevcut sistem yerine dünyanın en gelişmiş ülkelerindeki yönetim sistemine geçiyoruz. Bunun adını Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi olarak koyduk ve milletimizin huzuruna getirdik. Bu sistem yerlidir, millidir. Onun için de anayasa değişikliğiyle gelen Cumhurbaşkanlığı sistemini milli, yerli, demokrat olan herkes sahiplenmiştir. İnanıyorum ki, sahiplenecektir.

 ECDADIMIZA LAYIK OLABİLMEK İSTİYORUZ

 

Bizim gayemiz Çanakkale'de yedi düvele meydan okuyan dönemin en modern ordularını dize getiren, tarihin akışını değiştiren ecdadımıza layık olabilmektir. Çanakkale savaşlarını bilmeyen oradaki ruhu, heyecanı, azmi, kararlılığı kalbinde hissetmeyen hiç kimsenin yüreği bu millet için çarpmaz.

O ZAMAN DA HAYIR'CILAR VARDI

 

Bundan 102 yıl önce Mehmetçik Çanakkale'de çarpışırken yine birileri bu savaşa ne gerek var diyordu. Ülkemizde böyle bir kesim her zaman olmuştur. Bugün Irak'ta, Suriye'de ne işimiz var dedikleri gibi. Türkiye Cumhuriyeti bizim ilk değil son devletimizdir. Osmanlı da bizimdir, Selçuklu da bizimdir, binlerce yıllık tarihimizde gelip geçmiş tüm devletler bizimdir.

BU ÜLKENİN FEDA EDEBİLECEĞİ TEK BİR İNSANI YOKTUR

 

Devleti yaşatmanın yolu insanı yaşatmaktan, insanı yaşatmanın yolu da onun kendisini huzur ve güven içinde sağlamaktan geçiyor. Bu ülke geçmişte önceliği insanı yaşatmak yerine, kendi saplantılarının esiri olan bir anlayışı yüzünden çok bedel ödedi. Bu ülkenin ne teröristlere ne de onların arkalarındaki güçlere verilecek tek bir karış toprağı, feda edecek tek bir insanı yoktur.

Terör örgütlerinin hepsi bir olmuş ve bu sisteme karşı çıkıyor. Ana muhalefet de karşı çıkıyor. 16 Nisan'da benim milletim Batı'nın yanlış tavrına karşı en güzel cevabı verecektir. Siz bakanımıza kapı kapatamazsınız, uluslararası hukukta bunun yeri yok. böyle devam edersiniz karşılığını bulacaksınız. Onlar istemese de Türk milletinin yeniden dirilişi kaçınılmazdır."
Bu haber 799 defa okunmuştur.

Etiketler :

FACEBOOK YORUM
Yorum

DİĞER GÜNDEM Haberleri

ÇOK OKUNAN HABERLER
 • BUGÜN
 • BU HAFTA
 • BU AY
FOTO GALERİ
 • Çılgın Türkler
  Çılgın Türkler
 • Çılgın Fotoğraflar
  Çılgın Fotoğraflar
 • Günün Fotoğrafı
  Günün Fotoğrafı
 • Ayder Yaylası
  Ayder Yaylası
 • Dünyanın Doğal Güzellikleri
  Dünyanın Doğal Güzellikleri
 • Bebişler
  Bebişler
 1. Çılgın Türkler
 2. Çılgın Fotoğraflar
 3. Günün Fotoğrafı
 4. Ayder Yaylası
 5. Dünyanın Doğal Güzellikleri
 6. Bebişler
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
 • ABDÜLHAMİD HAN ZEHİRLENDİ!
  ABDÜLHAMİD HAN ZEHİRLENDİ!
 • CHP'Lİ VEKİL "REGAL" REKLAMINA ÖZENDİ
  CHP'Lİ VEKİL
 • GÜLMEK GARANTİLİ KORKAK KEDİLER
  GÜLMEK GARANTİLİ KORKAK KEDİLER
 • KEDİLEEEEEEEEEEER :)
  KEDİLEEEEEEEEEEER :)
 • Payitaht Abdülhamit 3. Bölüm Fragmanı
  Payitaht Abdülhamit 3. Bölüm Fragmanı
 • Keremhan Özdemir Vs Kurşun - O Ses Türkiye Düello
  Keremhan Özdemir Vs Kurşun - O Ses Türkiye Düello
 1. ABDÜLHAMİD HAN ZEHİRLENDİ!
 2. CHP'Lİ VEKİL "REGAL" REKLAMINA ÖZENDİ
 3. GÜLMEK GARANTİLİ KORKAK KEDİLER
 4. KEDİLEEEEEEEEEEER :)
 5. Payitaht Abdülhamit 3. Bölüm Fragmanı
 6. Keremhan Özdemir Vs Kurşun - O Ses Türkiye Düello
VİDEO GALERİ
YUKARI